Zwroty i reklamacje

1.Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.

2.Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni.

3. Warunkiem zwrotu pieniędzy jest odesłanie towaru wraz z dokumentem zakupu w stanie niewskazującym na użycie, w oryginalnym niezniszczonym opakowaniu na adres:

Przedsiębiorstwo Handlowe „AS” Krzysztof Windorpski,

ul. Myśliborska 21/30A ,

66-400 Gorzów Wlkp.
3.1. Jeżeli do zakupionego towaru dołączone były gratisy, powinny zostać przesłane wraz ze zwracanym towarem.
3.2. Zwrot towaru możliwy jest jedynie po wcześniejszym poinformowaniu działu obsługi klienta drogą mailową lub telefoniczną o tym fakcie. Przesyłki wysłane do nas nie zgłoszone, nie będą przyjmowane.
3.3. Nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Zwrot pieniędzy możliwy jest tylko na konto.
3.4. Nie przyjmujemy przesyłek uszkodzonych, więc zalecamy wysyłkę paczką ubezpieczoną, gdyż w przypadku, gdy paczka nie będzie ubezpieczona i zaginie w drodze lub ulegnie uszkodzeniu Poczta Polska lub kurier nie wypłaci Państwu odszkodowania.

4. Pieniądze za odesłany towar zostaną przesłane na wskazane przez Państwa konto w ciągu 14 dni roboczych, liczonych od dnia, w którym przesyłka zwrotna zostanie dostarczona do naszej firmy. .

5. Nie ma możliwości zwrotu towaru bez dowodu zakupu, z widocznymi śladami użytkowania lub uszkodzonego.

6. W przypadku, gdy opakowanie lub zawartość przesyłki nosi znamiona uszkodzenia należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze biurem obsługi klienta w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

Szybki kontakt
Zadzwoń:
tel. +48 95 736 82 66
tel. +48 605 623 999

Napisz: phas@wp.pl
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.